F 9 ~ 04 33 8859 - 021
oپنج شنبه, 02 خرداد, 1398
🔆 برگزای تور دهکده تفریحی ایثار کردان
🔆 برگزای تور دهکده تفریحی ایثار کردان
تور دوروزه دهکده تفریحی ایثار کردان در تاریخ 29خردادماه به همت آژانس شاهدان کوثر برای بازنشستگان صنعت نفت-خطوط لوله و مخابرات برگزار شد.
آشنایی با بخش‌های مختلف دهکده تفریحی "ایثار" شامل سوئیت‌ها و ویلاها، سالن‌های همایش، مجموعه‌های ورزشی، دریاچه و محوطه قایق‌سواری، رستوران سنتی، مرکز بزرگ نگهداری حیوانات و پرندگان، فضای سبز و ...از جمله برنامه های مفرح این تور بود.

دهکده گردشگری "ایثار" واقع در منطقه خوش آب و هوای کردان شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز از بزرگترین و مجهزترین مراکز تفریحی، ورزشی و اقامتی کشور محسوب می‌شود که پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی و سایر میهمانان در تمام طول سال را بر عهده دارد.

این دهکده تفریحی با دارا بودن امکانات اقامتی، تفریحی و ورزشی شامل 60 باب ویلا، سالن همایش با ظرفیت 700 نفر، رستوران‌های سنتی، دو قطعه زمین چمن فوتبال، سالن ورزشی چند منظوره، مجموعه استخر و سونا، دریاچه مصنوعی، پیست دوچرخه‌سواری و مجموعه حیات وحش، امروز به عنوان یکی از جامع‌ترین مراکز رفاهی در سراسر کشور جهت اقامت و برپایی اردوی تیم‌های ورزشی معرفی شده است.
ارگانها و سازمانها میتوانند برای استفاده از امکانات این دهکده تفریحی با آژانس شاهدان کوثر تماس گرفته و تماممی اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.